⭐Premium brands & wide selection
✓ Expert advice
✓ Secure payment
Skip to main content Skip to search Skip to navigation

Sikaflex-521 UV, hybrid sealant cartridge 300 ml

  • SKU: 415337
  • Category: Sika
  • Manufacturers:

Sikaflex-521 UV hybrid sealant

$ 23.71
$ 7.90 per 100 ml
excl. 0% VAT , plus shipping costs
Basket matrix

Sikaflex-521 UV, hybrid sealant cartridge 300 ml black
×
$ 23.71 *
$ 7.90 per 100 ml
Sikaflex-521 UV, hybrid sealant cartridge 300 ml white
×
$ 23.71 *
$ 7.90 per 100 ml
AFATEK International – Select region & language | Choisir la région et la langue | Seleccionar región e idioma